سه شنبه, ۰۶ تیر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، مام؛ موتور دست‌ساز جوان اناری در 23 دقیقه قبل منتشر شده است .
»   اخبار انار  »   خانواده آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مراسم تشییع
۲۱ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۵:۵۲
خانواده آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مراسم تشییع

خانواده آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مراسم تشییع

خانواده آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مراسم تشییع

10 دیدگاه برای خانواده آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مراسم تشییع

 1. محمد
  +3

  به هموشون تسلیت عرض میکنم ،واقعاکه هم آنهاوهم ماوبلکه یه پدری برزگوار ومردی روازدست دادیم که نمونه اش دیگه پیدانمیشه

 2. ح_ا_ا
  +1

  هی این خبرا وخوبیهای ودلسوزیهاوزحمات کشیده شده ی آیت الله را به مردم ونظام در این دو روز دیدم و واقعا اشکم در آمدوگریستم که چقدرخون به دلش کردندو دقش دادند. نوجوانان هم دراین روز به مصائب آیت الله گریستند. خدا جای حق نشسته وجواب خواهد داد

 3. M.A.M
  +3

  قرآن کریم به مؤمنان سفارش میکند که برای مقابله با عقاید باطل و رفتار خشونت آمیز دشمنان اسلام، صبر پیشه کنند و به بهترین وجه به مقابله با آنها برخیزند: «ادْفَعْ بِالَّتی‏ هِیَ أَحْسَنُ فَإِذَا الَّذی بَیْنَکَ وَ بَیْنَهُ عَداوَهٌ کَأَنَّهُ وَلِیٌّ حَمیمٌ ‏ وَ ما یُلَقَّاها إِلاَّ الَّذینَ صَبَرُوا وَ ما یُلَقَّاها إِلاَّ ذُو حَظٍّ عَظیمٍ»؛«بدی را با نیکی دفع کن، ناگاه (خواهی دید) همان کس که میان تو و او دشمنی است، گویی دوستی گرم و صمیمی است! امّا جز کسانی که دارای صبر و استقامتند، به این مقام نمی‏رسند، و جز کسانی که بهره عظیمی (از ایمان و تقوا) دارند، به آن نایل نمی‏گردند!».

 4. ناشناس
  0

  خدا صبرشون بده نگا برادریش خیلی شباهت داره ب خدابیامرز

 5. محمد..
  -3

  چهره همسر هاشمی گویای خیلی حرفهاست این چهره و این چشمان غمگین داد میزنه تو این چند سال چه به روزشان آوردن.کسانی که اینجور ناسپاسی کردن وای برحالشون.یا حسین بر تو ظلم ها کردن و میدانی مظلوم باشی و پرپر شدن خانواده را ببینی اما بخاطر مردم بیگناه و اسلام سکوت کنی چه بر قلب انسان میگذرد‌.مظلوم زمانه ما هاشمی بود و نیازمند شفاعت شماست.

 6. ناشناس
  0

  چه راحت آن ها تهمت می زنند و چه راحت ما تهمت ها را باور می کنیم!!! پس کجا بود بیمارستان مجهز زیرزمین کاخ اکبرشاه؟؟!! کجا بودند زبده ترین پزشکان در خدمت او که دست از خدمت به خلق برداشته بودند و پابه پای او مراقبش بودند؟؟!! کجا بودند بدل هایی که قلب و…را جایگزین کنند تا او بماند؟؟!! 
  او تنها وبی صدا در یک بیمارستان دولتی مانند یک شهروند عادی نفس آخر را برآورد که ما را خجل و خود را از تهمت ها بری کند.همه ی ما از رفتنش شوک زده هستیم.اما نه بخاطر مرگش. گویا چیزی جدا از خود می پنداشتیمش وباور نداریم چنین ساده رفت…شوک زده ایم چون حقیقت را به شکل دیگر یافتیم…در همه تاریخ بزرگان تصمیمات خوب و بد داشته اند ، اما آن مرد خوب و بزرگ تمام شد …

 7. صابر
  -3

  خدالعنت کنه اونایی که درحق هاشمی جفا کردن ..هرچی هم لعنت بهشون بفرستیم بازم کمه ای کاش زنده بودی وخاری بودی درچشم بدخواهانت ..روحت شاد.

 8. شریفی
  0

  خدا  صبری براشون بده

 9. یاسین
  0

  ایت الله هاشمی این ده سال اخر عمر رو خونه نشین شد
  حیف وصد حیف از این عقل وسیاست 
  خدا صبری به ما ایرانیها بده

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


 • تازه‌ترین خبرها