سه شنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، نظر اعضای جدید شورای شهر انار در خصوص شهردار آینده در 12 ساعت قبل منتشر شده است .
»   اخبار انار  »   کشف ۱۵ هزار لیتر سم تقلبی در رفسنجان
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۹:۰۱
کشف ۱۵ هزار لیتر سم تقلبی در رفسنجان

کشف ۱۵ هزار لیتر سم تقلبی در رفسنجان

سرهنگ نصرالله عباسی،  فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان از کشف ۱۵ هزار لیتر سم تقلبی از یک واحد صنفی توسط مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان خبر داد.

سرهنگ  عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس امنیت عمومی،ماموران از فروش سم تقلبی توسط یکی از واحدهای صنفی در سطح شهرستان ،مطلع و موضوع را به‌ صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: مأموران با انجام یک سری اقدامات تخصصی شخص موردنظر را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی محل کسب وی را بازدید که موفق به کشف ۷۵۰ گالن ۲۰ لیتری سم تقلبی شدند.

سرهنگ عباسی افزود: سموم کشف شده جمعاً ۱۵ هزار لیتر بوده است که نمونه از آن به آزمایشگاه ارسال و از تقلبی بودن آن‌ها اطمینان حاصل‌شده است.

این مقام انتظامی ادامه داد: سموم کشف‌شده به همراه متهم پرونده به مقر پلیس اطلاعات دلالت و متهم پس از تشکیل پرونده روانه دادسرا جهت سیر مراحل قانونی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان در پایان از تمام باغداران خواست: موارد مصرفی مانند سم، کود و ابزارآلات کشاورزی خود را حتماً از فروشگاه‌های مجاز تهیه کنند و همچنین از مغازه‌داران فاکتور مشخصات وسایل خریداری‌شده را دریافت کنند.

4 دیدگاه برای کشف ۱۵ هزار لیتر سم تقلبی در رفسنجان

 1. امامی
  0

  اینکه چیزی نیست. پارسال چندین هزار لیتر مونتو با قیمت لیتری دویست هزار تومن که اثرش اندازه صابون هم نبود فروختن به مردم چیزی نشد.

 2. گل زردو
  0

  ای داد بیداد خدایا خودت ببین ؟ سر ما کشاورزا چه بلایی دارن میارن خوب دل بده چی افزیدی .  … همین کارا رو میکنن  بارون نمیا 

 3. MKS
  0

  اسم فروشگاه و نام سم روبگین برای آگاهی عموم

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


 • تازه‌ترین خبرها