پنجشنبه, ۰۴ خرداد ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، طرح پنل خورشیدی تولید برق در انار افتتاح شد در 7 ساعت قبل منتشر شده است .
»   اخبار انار  »   جزییاتی از مرگبارترین شوخی راننده زانتیا در رفسنجان که باعث مرگ ۸ زن و کودک شد
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۱۵
جزییاتی از مرگبارترین شوخی راننده زانتیا در رفسنجان که باعث مرگ ۸ زن و کودک شد

جزییاتی از مرگبارترین شوخی راننده زانتیا در رفسنجان که باعث مرگ ۸ زن و کودک شد

هولناک‌ترین حادثه رانندگی سال شامگاه جمعه ۲۲ اردیبهشت در جاده سرچشمه- رفسنجان اتفاق افتاد و با واژگون شدن یک خودروی سواری هشت سرنشین خودرو که چهار زن و چهار کودک از اعضای یک خانواده بودند، به‌طرز دلخراشی کشته شدند.

به‌گزارش مرکز فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، خودروی سواری رانا ساعت هفت و سی دقیقه بعدازظهر روز جمعه، با رسیدن به روبه‌روی پمپ‌بنزین «اوراف» پس از انحراف از جاده واژگون شد. خودرو در حالی که هر هشت سرنشین در داخل اتاقک در هم شکسته آن مانده بودند، چند بار در حاشیه جاده معلق زنان زیر و رو شد و سرانجام اتاقکی مچاله شده برجا ماند.

مدیر مرکز فوریت‌های پزشکی گفت: امدادگران پس از حضور در محل حادثه اقدام به بیرون کشیدن سرنشینان از داخل اتاقک در هم پیچیده خودرو کردند که شش نفر از قربانیان، زنان و کودکان بودند اما دو نفر که به‌سختی مجروح شده و نیمه جانی داشتند به بیمارستان رفسنجان انتقال یافتند. ولی ساعاتی بعد آنها نیز در بخش آی‌سی‌یو بیمارستان جان سپردند.

به‌گفته وی، کودکان جان باخته، سه ساله تا ۱۲ ساله بودند و زنان سرنشین خودرو رانا هم ۲۳ تا ۳۱ سال داشتند.

ساعتی پس از انتشار خبر وقوع این حادثه دلخراش اسامی سرنشینان خودرو نیز به این شرح اعلام شد:

۱-‌ آیدا ستوان فرزند سجاد ۸ ساله، ۲- مهتاب سلطانی فرزند حسین ۲۳ ساله، ۳-‌ افسانه سلطانی‌ فرزند حسین ۳۰ ساله، ۴- پارسا حق پناه فرزند رضا ۳ ساله، ۵-‌ نگین سلطانی فرزند محمد حسین ۸ ساله، ۶-‌ اکرم پاریزی فرزند محمد ۳۱ ساله، ۷-‌ فاطمه سلطانی فرزند حسین ۲۵ ساله و ۸- نرگس حق پناه فرزند علی ۱۲ ساله.

به‌گفته مدیر مرکز فوریت‌های پزشکی دانشگاه رفسنجان، قربانیان این حادثه اعضای یک خانواده و اهل کریم‌آباد «محقق» از توابع رفسنجان بودند.

دستگیری عامل تصادف

جانشین فرمانده انتظامی رفسنجان گفت: با توجه به اینکه شاهدان گفته بودند دو سرنشین جوان یک دستگاه خودرو زانتیا با شوخی‌های خطرساز عامل این حادثه هولناک شده و گریخته بودند بلافاصله تلاش برای دستگیری آنها آغاز شد.

سرهنگ رضا خلیلی‌نژاد تصریح کرد: راننده خودرو زانتیا به محض وقوع حادثه از محل متواری شد که موضوع توقیف و دستگیری راننده در دستور کار قرار گرفت و با بررسی بیشتر و تحقیق از شاهدان حادثه شماره خودرو شناسایی و راننده که پسر ۲۲ ساله‌ای است در عملیاتی ضربتی بازداشت شد.

9 دیدگاه برای جزییاتی از مرگبارترین شوخی راننده زانتیا در رفسنجان که باعث مرگ ۸ زن و کودک شد

 1. ..
  +11

  خدابگم چکارشون کنه.چند خانواده رو داغدار کردن بخاطر یه شوخی مسخره
  بعدش میگین چرا بهمون میگن جهان سومی بخاطر۴تا ادم مثل این طرف

 2. منم منم مادرتون
  +15

  خدا لعنتش کنه که با شوخی خودش ۸ نفرو به کام مرگ فرستاده . واقعا حادثه تلخی بوده و باید مقصران مجازات بشن تا درس عبرتی بشه برای بقیه 

 3. دیگران
  +24

  شماییکه تو جاده خیابون راننده زن‌میبینید مسخره میکنید یا سعی میکنید راهشو ببرید بخونید، عاقبت این کل کل های احمقانه این اتفاق هاست……

 4. ناشناس
  +4

  اونوقت شما مردها هی بگین زنها بد رانندگی…..

 5. ناشناس
  +2

  اونوقت شما مردها هی بگین زنها بد رانندگی میکننن….

 6. سوخته
  +6

  خدا لعنتشون کنهههههههه

 7. اردیبهشتی
  +13

  آقایونی که تا یک زن میبینید داره رانندگی میکنه سعی میکنین بترسونین اون رو یا دستپاچه اش کنین و بخندین آخر و عاقبتش میشه این درس عبرت بگیرین و این کارارو نکنین

 8. ناشناس
  +11

  خدا لعنتشون کنه.اخه چرا باید شوخی کنی اونم با یه زن که پشت فرمونه…

 9. من تنها بیدا تو خونه
  +2

  خیلی ناراحت شدم خدایا یه عقلی ب این جوونا بده وااای واااای

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


 • تازه‌ترین خبرها