شنبه, ۰۷ اسفند ۱۳۹۵
آخرین خبر با عنوان ، اطلاعیه جدید جهاد کشاورزی انار در خصوص سموم و روغن‌های امولسیون‌شونده در 11 ساعت قبل منتشر شده است .
»   اخبار انار, رپرتاژ و آگهی  »   آگهی/ گزینه دو؛ راهی نو آینده‌ای روشن
۱۳ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۱۵:۲۹
آگهی/ گزینه دو؛ راهی نو آینده‌ای روشن

آگهی/ گزینه دو؛ راهی نو آینده‌ای روشن

در سال‌های اخیر به صورت کاذب این احساس به وجود آمده است که دانش‌آموز در سطوح پایین‌تر نیز باید با ملاک ها و معیارهای کنکور مانند تراز ، رتبه ، مقایسه و … مورد ارزیابی قرار گیرد و در نتیجه اصل و محتوای آموزشی در سایه حاشیه‌های غیر مرتبط کمرنگ شده و نهایتا دانش‌آموز از مسیر یادگیری عمیق مفاهیم درسی و مهارت‌های محاسباتی به سمت مهارت‌های تست زنی سوق داده شده است.

این نیز در حالی است که بر اساس مطالعات روان‌شناختی مقایسه شده با دیگران اثرات مخربی بر سلامت روانی نوجوان دارد و بهترین شیوه برای ارتقای سطح علمی فرد در این سن مقایسه او با خودش و نشان دادن شفاف نقاط قوت و ضعفش به اوست.

دانش آموزان «ارزشیابی پیشرفت تحصیلی» نیاز روز افزون مدیران، مشاوران، دبیران و خانواده‌ها به مقوله به ویژه در دروس اساسی هر پایه و ضرورت به سازی و اصلاح برنامه ها و روش های آموزش از یک سو و آگاهی از ملاک ها و شاخص های معتبر برای ارتقای عملکرد دانش آموزان در مدرسه از سوی دیگر ، انگیزه با هدف «آزمون های ارزشیابی پیشرفت تحصیلی » اصلی موسسه آموزشی فرهنگی گزینه دو از برگزاری در پایه های دوره اول متوسطه ( هفتم ، هشتم و نهم ) است. » ارزشیابی در خدمت یادگیری « شعار این رویکرد متناسب با اجرای نظام جدید آموزش و پرورش اتخاذ شده است و به دنبال آن است که آزمون های با هدف شناسایی » ارزشیابی پیشرفت تحصیلی « دوره ی اول متوسطه را از رویکرد کنکور محور به رویکرد نقاط ضعف و قوت دانش آموز و بهبود فرآیند یاددهی و یادگیری تغییر دهد.

هدف از انجام آموزن های ارزشیابی پیشرفت تحصیلی ، شناسایی و کشف نقاط ضعف و قوت دانش آموزان و تلاش برای ارتقای کیفیت عملکرد تحصیلی دانش آموزان و مدارس است.

آموزشگاه علمی پیام نو، نمایندگی گزینه دو انار تلفن تماس ۳۴۳۸۶۸۶۱ و ۳۴۳۸۳۸۵۸ 

poster-1

2 دیدگاه برای آگهی/ گزینه دو؛ راهی نو آینده‌ای روشن

 1. فاطمه
  0

  هزینه کلاس ها چه قدر هست?

 2. زهرا
  0

  واسه سال چهارم ازمون ۶به بعد مونده هزینه اش میشه۲۶۵۵۰۰تومان واسه سوم دبیرستان هم۱۲۲۵۰۰

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


 • تازه‌ترین خبرها