یکشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، نمایندگان یونسکو به انار سفر می‌کنند در 44 دقیقه قبل منتشر شده است .
»   اخبار انار, میراث  »   آغاز مرمت مدرسه تاریخی سعدی انار
۴ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۷:۱۹
آغاز مرمت مدرسه تاریخی سعدی انار

آغاز مرمت مدرسه تاریخی سعدی انار

کار مرمت مدرسه تاریخی سعدی انار از روز سه‌شنبه سوم اسفند آغاز شد.

محسن پورمنصورآبادی، مسئول میراث فرهنگی انار در این خصوص گفت: با حضور کارشناسان معاونت حفظ و احیاء اداره کل میراث فرهنگی کرمان، مرمت مدرسه تاریخی سعدی انار (دفتر نمایندگی و پایگاه حفاظتی) آغاز شد.

وی افزود: مهندس فرح‌بخش و جناب ایرانمنش از روند مرمتی کاروانسرای تاریخی انار   و پس از آن از آغاز عملیات مرمت مدرسه سعدی نیز بازدید نموده و در ادامه در روستای محمدآباد ساقی از یک عمارت قدیمی جهت مرمت و ایجاد واحد بوم‌گردی توسط بخش خصوصی بازدیدی داشتند.

8 دیدگاه برای آغاز مرمت مدرسه تاریخی سعدی انار

 1. کفن پوش
  +1

  سلام،اندک زیادی از همشهریان خودمون که بومی هم هستن،هم استا هم کارگر،دارن تو انار از بیکاری و بی پولی رنج میبرن،اونوقت انار ما دارن افغانیها رو میبرن سرکار،یکم هم بفکر مردم بومی باشید،بخدا ظلم اناری بیکار باشه افغانیها برن سرکار.

 2. عباس
  0

  اداره طرق رو هم داشتن چند روز قبل متر میکردن و عکس میگرفتند و از حرفاشون اینجوری معلوم بود میخان درستش کنن بشه یه اداره “از میراث کرمون چندنفری بودن اینقدر مهم بود که وسط بارونا داستن متر میکردن /کوشکی درستش کنن حیفه جا قشنگیه وسط شهره

 3. همسایه
  0

  از اینکه نصف شب ماشین اجر اوردند و سریع شروع کرد منظور حضور اقایان  از اداره کل میراث فرهنگی جهت بازدید بود ما ان را به فال نیک میگیریم  انشاالله نیمه کاره رها نگردد 

 4. ناشناس
  +3

  یادش بخیر این درب دفتر مدرسه بود! اینقدر میترسیدیم اون لحظه ک میخواستیم بریم از داخلش گچ تخته برداریم و یا اصلا از روبروش رد شیم!! حالا که ماشاالله آخر کلاس درس بچه ها کشتی هم می گیرند!!

 5. قلی
  0

  یادش بخیر به دهه شصتیها خیلی ظلم شد چقه کتک خوردا تو این مدرسه.آقای …..و ……هیچ وقت نمی بخشمتون

 6. شایان
  0

  یادش بخیر ساله ۷۴ کلاس اول الف تو مدرسه سعدی😢😢😢😢😧

 7. ناشناس
  0

  سال ۷۲ کلاس اول الف اقای سیدمحمد مرتضوی

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


 • تازه‌ترین خبرها