سه شنبه, ۰۳ مرداد ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، مشکل زمین کلینیک پزشکی تامین اجتماعی انار برطرف شد در 6 ساعت قبل منتشر شده است .
»   سیاسی  »   توکلی: انقلاب مخملی در ایران به نتیجه نمی‌رسد اما فساد اقتصادی حکومت اسلامی را از پا در می آورد
۸ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۶:۴۷
توکلی: انقلاب مخملی در ایران به نتیجه نمی‌رسد اما فساد اقتصادی حکومت اسلامی را از پا در می آورد

توکلی: انقلاب مخملی در ایران به نتیجه نمی‌رسد اما فساد اقتصادی حکومت اسلامی را از پا در می آورد

احمد توکلی در سالن آمفی تئاتر دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار داشت: انقلاب مخملی و کودتا در ایران به نتیجه نمی‌رسد اما فساد اقتصادی حکومت اسلامی را از پا در می آورد و به طبع مفاسد اقتصادی دین گریزی و دین ستیزی به وجود می آورد.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به مفاسد سیاسی افزود: در فساد سیاسی یک طرف صاحب قدرت است و در این فساد از قدرت عمومی در جهت منافع خصوصی استفاده می‌شود و شکل پیشرفته‌تر آن فساد سیستمی است که دستگاه‌های مسئول مبارزه با فساد دچار فساد می‌شوند.

توکلی خاطرنشان کرد: مرحله بالاتر از فساد سیستمی، تسخیر حکومت است و در این فساد تمام تصمیمات بخش عمومی که باید به نفع مردم باشد به سمت منافع خصوصی منحرف می‌شود.

2 دیدگاه برای توکلی: انقلاب مخملی در ایران به نتیجه نمی‌رسد اما فساد اقتصادی حکومت اسلامی را از پا در می آورد

 1. ناشناس
  0

  این خانه از … ویران است.

 2. ناشناس
  +1

  مفاسد اقتصادی از زمان پایان دفاع مقدس و روی کارآمدن دولت سازندگی شروع شد.زمین خواری، رانت خواری، آقازادگی، رشوه گیری و اختلاس از همان زمان شروع شد و جلوی اون گرفته نشد.فرزندان آقای هاشمی از جمله افرادی بودند که از موقعیت ها سوء استفاده کردند و به جرم اونها رسیدگی نشد.اگر فرزند رئیس جمهور وقت، در همون موقع دستگیر و زندانی شده بود هیچ کس جرات نمی کرد یک ریال اختلاس کند تا اینکه بعضی ها بخواهند ۸۰۰۰ میلیارد تومان اختلاس کنند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


 • تازه‌ترین خبرها