چهارشنبه, ۰۴ مرداد ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، مشکل زمین کلینیک پزشکی تامین اجتماعی انار برطرف شد در 12 ساعت قبل منتشر شده است .
»   سیاسی  »   رئیس‌جمهور: از ۹ دی استفاده جناحی نشود
۸ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۹:۲۰
رئیس‌جمهور: از ۹ دی استفاده جناحی نشود

رئیس‌جمهور: از ۹ دی استفاده جناحی نشود

حسن روحانی، رئیس‌جمهور روز چهارشنبه هشتم دی در نشست تخصصی جامعه نظارت و بازرسی دولت که در محل سالن اجلاس سران تهران برگزار شد، با بیان اینکه مردم در ۹ دی احساس کردند که به امام حسین (ع) توهین شده است، یادآور شد: ۹ دی به خاطر عشق به امام حسین (ع) بود. از آن استفاده جناحی نکنیم. ۹ دی یک حرکت مردمی برای دفاع از امام حسین (ع)، ولایت فقیه و نظام بود و مربوط به این جناح و آن جناح و این دسته و آن دسته نیست.

علی مطهری، نماینده مجلس نیز سال گذشته گفته بود که «اگر ۹ دی قرار است منشأ تفرقه و اختلاف در کشور شود دیگر یوم‌الله نیست و یوم‌الشیطان است. باید ۹ دی منشأ وحدت شود نه اینکه در سالگرد این روز دوباره بر طبل تفرقه بکوبیم و آن داستان را ادامه دهیم.»

 

8 دیدگاه برای رئیس‌جمهور: از ۹ دی استفاده جناحی نشود

 1. حامد
  +1

  ما هم همین را میگویم پس همه بیایید تا مشت محکمی بر دهن دشمن بخورد برای دفاع از ولایت فقیه و امام حسین و انقلاب بیایید کاری به جناح هم ندارد

 2. ناشناس
  +2

  ۹ دی روز رسوایی کسانی بود که الان می گویند ماجرای فتنه تمام شده است و باید آن را به فراموشی بسپاریم.چطوری کسانی که ۸ ماه مملکت رو به آتش کشیدند و با امریکا و انگلیس و اسراییل و منافقین و بهائیت و سلطنت طلب ها همراهی کردند و به هیچ قانونی تمکین نکردند اکنون به خودشون اجازه می دهند در مورد ۹ دی اظهار نظر کنند؟

  .آقای مطهری بارها از موسوی و کروبی که سران فتنه بوده اند و با آمریکایی ها و انگلیسی ها برای براندازی جمهوری اسلامی همکاری کردند حمایت نموده است.در صورتی که اگر مطابق قوانین بخواهند با اینها برخورد کنند حکم اعدام برایشان کم است.چون به دروغ گفتند در انتخابات تقلب شده است و مردم را رودر روی هم قرار دادند و نزدیک ۴۰ نفر در این ماجراها کشته شده اند که خون آنها به گردن فتنه گران است.

 3. ناشناس
  +3

  آقای روحانی طوری صحبت می کنند که هر کس از فتنه۸۸ صحبت می کند هدفش دفاع از جناح سیاسی خاصی است.در صورتی که فتنه گران در سال۸۸ بخاطر پیروی از هواهای نفسانی و بخاطر جاه طلبی و قدرت طلبی کل نظام جمهوری اسلامی را زیر سوال بردند و خون شهدا را پایمال کردند.کار انها کار جناحی نبود.آنها در جریان ۸ ماه فتنه گری، بارها به اصل ولایت فقیه و اسلامیت نظام توهین کردند و تصویر حضرت امام(ره) را در دانشگاه پاره کردند.در ماه رمضان(روز قدس) بطری آب می نوشیدند.در نماز جمعه دختر و پسر با کفش و بصورت مختلط در صف نماز ایستاده بودند. ثانیا بی حرمتی به عاشورا و کف و سوت زدن در روز عاشورا توسط جماعت آشوبگر که خواهر زاده موسوی هم در آن جمع حضور داشته است و بیانیه موسوی و کروبی در روز عاشورا که توهین کنندگان به ساحت مقدس اباعبدالله(ع) را مردان خداجو نامیدند نشان داد که موسوی وکروبی چنان شیفته مقامات دنیوی شده اند و بندگی شیطان آنها را به جایی رسانده است که حاضرند بخاطر رسیدن به قدرت اعتقادات مذهبی مردم را نیز زیر پا بگذارند.چطوری آقای روحانی می گوید صحبت از ۹ دی کار جناحی است؟ البته ممکن است به آقای روحانی و دولتمردان فعلی بر بخورد.زیرا این افراد یا خودشان یا وابستگانش جزء فتنه گران یا ساکتین فتنه بوده اند و تا صحبت از فتنه۸۸ و روز ۹ دی می شود چهره آنها برافروخته می شود و عصبانی می شوند.اما چطوری می خواهند جواب خدا را بدهند؟ با چه رویی می خواهند در قیامت به چهره شهدا و امام شهدا نگاه کنند؟ اینها راهی جز توبه به درگاه خداوند و معذرت خواهی از ملت ایران ندارند.

 4. عمار
  +2

  حماسه مردمی ۹ دی دست یدالهی خداوند بود که توسط مردم حزب الهی ایران انجام شد و نقشه فتنه گران و افساد طلبان نقش بر آب کرد.

 5. افصل چه گویم که ناگفتنش بهتراستتع
  0

  چه گویم کهناگفتنش بهترااست

 6. ناشناس
  +1

  آقای روحانی نفرمودند کدام جناح به امام حسین(ع) بی احترامی کرد و باعث شد حماسه ۹ دی بوجود بیاید.انارپرس تو که از آزادی بیان حرف می زنی این کامنت ها رو بگذار و سانسور نکن.خدا خیرت بده.

 7. ح_ا_ا
  0

  حرف درست وحسالی زده است

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


 • تازه‌ترین خبرها