چهارشنبه, ۰۴ مرداد ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، مشکل زمین کلینیک پزشکی تامین اجتماعی انار برطرف شد در 12 ساعت قبل منتشر شده است .
»   سیاسی  »   رئیس جمهور: حق مردم است که بدانند اموالشان چگونه و توسط چه کسانی در اختیار بابک زنجانی قرار گرفته و این اموال الان کجاست؟
۱۴ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۲۰:۰۸
رئیس جمهور: حق مردم است که بدانند اموالشان چگونه و توسط چه کسانی در اختیار بابک زنجانی قرار گرفته و این اموال الان کجاست؟

رئیس جمهور: حق مردم است که بدانند اموالشان چگونه و توسط چه کسانی در اختیار بابک زنجانی قرار گرفته و این اموال الان کجاست؟

حسن روحانی رییس‌ جمهوری گفت: اگر در موردی خیانت به بیت‌المال صورت گرفته است، باید به سوالات مردم پاسخ داده شود. در پرونده بابک زنجانی و همکارانش که حدود ۲٫۷ میلیارد دلار از بیت‌المال به یغما رفته – و اکنون با سود متعلقه به بیش از ۳٫۵ میلیارد دلار رسیده است – حق مردم است که بدانند در مورد این حجم عظیم از اموال متعلق به مردم چه کسانی و چگونه تصمیم گرفته‌اند و این حجم عظیم پول چگونه در اختیار یک فرد قرار گرفته و این اموال الان کجاست؟

دکتر روحانی افزود: از آغاز کار دولت، وزارت نفت شاکی و پیگیر وصول این مطالبات بوده و وزارت اطلاعات پرونده را دنبال کرده است. موضع دولت همواره این بوده است که برای تکمیل پرونده رسیدگی، باید متهم در اختیار وزارت اطلاعات قرار می‌گرفت که با کسب همه اطلاعات، پیگیری لازم در همه ابعاد صورت می‌پذیرفت و زمینه برای اقدام سریع و قاطع قضایی فراهم می‌شد.

رییس شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: افزایش اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی در کشور، نیازمند همکاری همه قوا و نهادها است. با فرافکنی و بی‌تدبیری، منافع مردم حراست نمی‌شود و هر دستگاه باید در حیطه اختیارات و وظایف خود عمل کند و به افکار عمومی پاسخ دهد. قوه قضائیه هم در این زمینه مسؤولیت بسیار سنگینی را بر دوش دارد و باید پاسخگو باشد.لازم است با حفظ آرامش و با همکاری و هماهنگی بیشتر قوا، از موانع و مشکلات عبور کرد و به مسایل اصلی مردم پرداخت.

8 دیدگاه برای رئیس جمهور: حق مردم است که بدانند اموالشان چگونه و توسط چه کسانی در اختیار بابک زنجانی قرار گرفته و این اموال الان کجاست؟

 1. منصف
  +1

  بابک و همدستانش رو بگیرن پدرشون رو دربیارن.. و پر ونده کـــــرســـنـــت رو هم به جریان بندازید؟؟؟

 2. فاطمه
  +1

  دوستان کاری نداره یه سرچ بزنید…
  سال قبل حمیدرسایی نماینده سابق مجلس ادعاکردپول ستادروحانی روبابک زنجانی داده..
  ازش شکایت کردن..
  بعدچندماه تبرئه شد
  همه میدونیدوقتی کسی تبرئه میشه ینی حرفش باسندبوده ودرسته..
  حالااگه تعصب بیجاندارید بیخودی به دستگاه قضاوصحبتهای رییس مقتدرش که جلوی زیاده خواهها ایستاده جبهه باطل نگیرید..
  البته گمون نکنم نظرم به معرض نمایش گذاشته بشه

 3. حسین
  +1

  اون پولهایی ک بابک زنجانی ب ستاد انتخاباتی روحانی داده چی بوده مردم نباید بدونن 

 4. ناشناس
  +1

  منافعشان به خطر می افتد

 5. ....
  0

  سلام،آقای رییس جمهور بله که مردم حق دارن از پولاشون تو دست بابک زنجانی خبر داشته باشین این حقشونه ولی لطفا این قضیه حقوقای نجومی رو هم بی زحمت برا همین مردم توضیح بدید،دمتون گرم خیلی آقایید

 6. اناری
  +1

  اگه حق مردمه بدن به مردم ازش بگیرن ملت گشنه ان بابا خونه مسکن ندارن

 7. ناشناس
  +1

  دوباره انتخابات نزدیک شده خخخخخخ

 8. ناشناس
  0

  خیلی خوب بود اموال وزرای دولت فعلی قبل از انقلاب و قبل از دولتهای سازندگی و اطلاحات بررسی می شد.اکنون هم بررسی می شد تا معلوم شود اموال مردم و پولهای نفت را چه کسانی طی ۳۰ سال گذشته بالا کشیده اند و چه کسانی با رانت خواری و پول گرفتن از شرکتهای متعدد بعنوان حق عضویت در هیئت مدیره و … ثروتهای چند هزار میلیاردی اندوخته اند و الان حقوق ۲۰۰ میلیونی برایشان پول خرد است.البته خواسته بر حق مردم ایران این است که قوه قضائیه چرا علیرغم دستورات موکد مقام معظم رهبری در طی ۲۷ سال گذشته با دانه درشت ها و اقازاده ها و رانت خوارها برخورد نکرد؟ چرا امثال بابک زنجانی ها و شهرام جزایری ها و مهدی هاشمی ها از زمان دولت هاشمی باید بوجود بیایند و پرورش پیدا کنند؟ باید چند تا از اینها رو در زمان هاشمی و خاتمی دستگیر و اعدام یا لااقل زندانی می کرد تا کسی جرات نکند یک ریال اموال مملکت را برای خودش بردارد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


 • تازه‌ترین خبرها