چهارشنبه, ۰۴ مرداد ۱۳۹۶
»   اجتماعی, اخبار انار  »   شکایت مجری زن از صداوسیما به دلیل آزار و اذیت غیراخلاقی
۲۹ فروردین ۱۳۹۵ , ساعت ۱۴:۵۴
شکایت مجری زن از صداوسیما به دلیل آزار و اذیت غیراخلاقی

شکایت مجری زن از صداوسیما به دلیل آزار و اذیت غیراخلاقی

شینا شیرانی مجری سابق صداوسیما که سال گذشته به دلیل انتشار فایل صوتی مبنی بر آزار و اذیت جنسی توسط یکی از همکارانش, از ایران خارج شد, حالا می گوید از صداوسیما شکایت کرده است.

به گزارش انصاف‌نیوز، بر مبنای تصویری که او در فیسبوک گذاشته، با اشاره به فعالیت خود از سال ۱۳۸۶ در صداوسیما و سپس گزارشگر و مجری شبکه‌ی پرس تی وی، به اتهام «تهدید در محیط کار با اقدامات غیراخلاقی» در پاییز و زمستان سال گذشته [۱۳۹۴]، شکایتی را تنظیم کرده که در آن اتفاقات ادعایی را باعث ترک شغل و خارج شدن از کشور اعلام کرده است.

پس از انتشار فایلی صوتی شینا شیرانی که تا امروز صحت و سقم آن توسط هیچ نهادی بررسی یا خبر رسانی نشده است، در آن درخواستی غیراخلاقی مطرح شده که خانم شیرانی می‌گوید مکالمه‌ی یکی از مدیران شبکه‌ی پرس تی وی بوده است.

حدود دو ماه پیش، بیستم بهن ماه ۹۴، روابط عمومی این شبکه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که «به رغم اینکه اصولا فایل صوتی از لحاظ قانونی و قضایی وجاهت نداشته و شکایتی نیز تاکنون ارائه نشده است، به دلیل اهمیت موضوع، مسوولان ذیربط در حال رسیدگی به آن و تشخیص صحت و سقم این ادعا بوده و تا مشخص شدن نتایج کامل تحقیقات، این دو تن تعلیق شده‌اند».

هنوز درباره‌ی بررسی‌ها و تحقیقات صداوسیما و بررسی‌های احتمالی دیگر نهادها در این مدت درباره ی ادعای مطرح شده، خبری منتشر نشده است.

یک دیدگاه برای شکایت مجری زن از صداوسیما به دلیل آزار و اذیت غیراخلاقی

  1. ارش 67
    0

    بابا می خواین برین خارج برین دیگه چرا حرف مفت میزنین……باید میموندی و رسواش میکردی نه اینکه همینو بهونه کنی بذاری بری ….البته من اصلا نمیشناسمش….

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • تازه‌ترین خبرها