سه شنبه, ۰۶ تیر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، مام؛ موتور دست‌ساز جوان اناری در 22 دقیقه قبل منتشر شده است .
»   اخبار انار  »   درخواست استاندار از هیات دولت برای تعطیلی روز چهارشنبه در استان کرمان
۲۰ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۲۲:۱۶
درخواست استاندار از هیات دولت برای تعطیلی روز چهارشنبه در استان کرمان

درخواست استاندار از هیات دولت برای تعطیلی روز چهارشنبه در استان کرمان

حمید ذکاء اسدی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به اطلاعیه هیات دولت مبنی بر تعطیلی روز سه شنبه ۲۱ دی ماه در کشور به مناسبت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، افزود: با توجه به اینکه استان کرمان زادگاه آیت الله هاشمی رفسنجانی است، لذا استاندار کرمان طی نامه‌ای رسمی به هیات دولت خواستار تعطیلی روز چهارشنبه ۲۲ دی ماه در استان کرمان شده است.

وی افزود: استان منتظر نظر هیات دولت برای تعطیلی روز چهارشنبه ۲۲ دی در استان کرمان است که پس از دریافت نتیجه، مراتب جهت اطلاع عموم مردم استان اطلاع رسانی خواهد شد.

11 دیدگاه برای درخواست استاندار از هیات دولت برای تعطیلی روز چهارشنبه در استان کرمان

 1. ح_ا_ا
  +3

  پیشنهادخوبیست. ایشاالله محقق شود. تاهمگان بدانندوبفهمند هاشمی :هاشمی است ودوست داشتنی

 2. جمعه
  -1

  پس ۵ شنبه چی میشه؟؟؟؟
  بین التعطیلی رو کی تعطیل میکنه؟
  احمدی نژاد بود تعطیل میکرد می رفتیم بندر

 3. در بهتیم هنوز........
  0

  M.A Ahangaran:
  خناس ها و سخن چین ها
  رهبر بزرگوار انقلاب در پیامی که به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی قدس سره صادر فرمودند سخن از صمیمیت عمیق و پیوند ناگسستنی خود و هاشمی در طول دوره طولانی پنجاه و نه ساله به میان آوردند و ایشان را رفیق روزهای سخت مبارزه و یاران دیرین خود در عهد جمهوری اسلامی نام نهادند. رهبر انقلاب تا کید کردند که با فقدان هاشمی اینجانب هیچ شخصیت دیگری را نمی شناسم که تجربه ای مشترک و چنین دراز مدت را با او در نشیب و فرازهای این دوران تاریخ ساز به یاد داشته باشم.
  با خواندن این فرازها از پیام رهبری به یاد کسانی افتادم که چندی پیش با آب و تاب از قول رهبر انقلاب نقل کرده بودند که ایشان به یکی از ائمه جمعه گفته آقای هاشمی در گذشته همسنگر من بود و امروز دیگر همسنگر من نیست. دشمنان و مخالفین هاشمی هم این اظهارات را مدام تکرار می کردند و بر مبنای آن چه هجمه ها و حمله ها به این یار دیرین امام و رهبری نکردند. 
  پاسخ آنها را باید در همین پیام رهبرانقلاب جستجو کرد آنجا که می فرمایند اختلاف نظرها و اجتهادهای متفاوت در برهه‌هائی از این دوران طولانی هرگز نتوانست پیوند رفاقتی را که سرآغاز آن در بین‌الحرمین کربلای معلّی بود به کلی بگسلد و وسوسه‌ی خناسانی که در سال های اخیر با شدت و جدیت در پی بهره برداری از این تفاوت های نظری بودند، نتوانست در محبت شخصی عمیق او نسبت به این حقیر خلل وارد آورد.
  هاشمی رفت اما خناسها همچنان فعالند و دست از این خناسی ها هم برنداشته اند. آنها در مورد رابطه رهبری با آقایان خاتمی ، روحانی ، ظریف ، حاج سید حسن آقا و هر کسی که در شعاع تنگ نظریهای آنها قرار بگیرد حرفهای دروغ بسیار زده اند و خناسی های فراوان کرده اند. اما مقام معظم رهبری با این پیام صورت نامیمون خناسان و نمامان را هویدا کردند و نشان دادند با این رویه سرتاپا غلط عمیقاً مخالفند. 
  براستی آنها که ادعای ولایتمداریشان گوش فلک را کر کرده است در پیشگاه خدا و روز حساب چه جوابی دارند؟
  محمد علی آهنگران
  @ahangaranchannel

 4. ناشناس
  0

  هاشمی از رفتنت خیلی گریه کردیم .تو صبور بودی و دانا و نجیب و ارام و فکور .تا ایران و ایرانی هست نام تو در کنار بزرگمردان تاریخ ایران بزرگ خواهد درخشید.یاد و نامت در قلبهای ما ایرانیان گاها ناسپاس بر جای خواهد ماند.

 5. ناشناس
  -7

  براچی تعطیل میکنن,مراسم آقای هاشمی تو تهران برگزار میشه تو کرمان که هیچ خبری نیست,فرصت گیر بیارن تعطیل میکنن آخر سال فشار میارن به بچه ها درس بخونن

 6. ناشناس
  -2

  روحش شاد .ولی تعطیلی چرا . نه اینکه کارمنا خیلی زحمت به خود دادند رفتند برا تشیع جنازه

 7. ناشناس
  -2

  رفسنجانی بودند نه کرمان.تازه بهرمان نوق

 8. محمد
  0

  آقای عبداللهی نتیجه چی شد؟

 9. ناشناس
  0

  ببخشید خبری از تعطیلی فردا نشد 

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


 • تازه‌ترین خبرها