پنجشنبه, ۲۹ تیر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، جمع‌آوری دلستر «پترویچ» توسط ماموران در انار در 14 ساعت قبل منتشر شده است .
»   اخبار انار, فرهنگ  »   مهلت جذب هنرجو توسط انجمن موسیقی تمدید شد
۶ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۳:۴۴
مهلت جذب هنرجو توسط انجمن موسیقی تمدید شد

مهلت جذب هنرجو توسط انجمن موسیقی تمدید شد

فراخوان انجمن موسیقی ایران که با هدف جذب استعدادهای نوجوان در موسیقی، ارائه‌ی آموزش در زمینه‌ی‏ گروه‌نوازی و تک‌نوازی، اجرای کنسرت و تولید موسیقی در بخش‌های تار، سه‌تار، سنتور، عود، قانون، کمانچه، نی، تمبک، دف و آواز منتشر شده بود، تا پایان دی‌ماه تمدید شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، این فراخوان به‌دلیل استقبال و درخواست هنرجویان برای حضور و ثبت نام در آن که با هدف جذب استعدادهای نوجوان در موسیقی، ارائه‌ی آموزش در زمینه‌ی‏ گروه‌نوازی و تک‌نوازی، ارتقای سطح فرهنگ موسیقی هنرجویان، فراهم‌ آوردن هرگونه امکان رشد و پرورش برای دستیابی به موسیقی متعهد و هنری، اجرای کنسرت و تولید موسیقی در بخش‌های تار، سه‌تار، سنتور، عود، قانون، کمانچه، نی، تمبک، دف و آواز منتشر شده بود تا پایان دی‌ماه تمدید شد.

داشتن حداکثر سن ۱۶ سال، موفقیت در آزمون ورودی، آشنایی کامل با نت و تکنیک‌های صحیح اجرایی در ساز تخصصی از شرایط ثبت‌ نام‌ کنندگان بوده و شرکت‌کنندگان در دهمین جشنواره‌ی ملی موسیقی جوان در بازه‌ی گروه سنی ذکرشده در اولویت انتخاب قرار دارند.

علاقه‌مندان حداکثر تا پایان دی‌ماه امسال می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.nay.ir ضمن دریافت فرم و شرایط فراخوان از سایت یادشده نسبت به تکمیل و ارسال آن اقدام کنند.

photo_2016-12-26_12-12-42

یک دیدگاه برای مهلت جذب هنرجو توسط انجمن موسیقی تمدید شد

 1. راسی یادم رفت بگم
  0

  سلام اقای عبداالهی. همینجوری ک ی مسابقه برای موسیقی گذاشتی ی مسابقه هم برا خوانندگی بگذارید تا همه شرکت کنند 
  که اولا معلوم بشه کدوم خواننده اناری صداش خوبه. صداش از خودشه.  
  نحوه مسابقه بصورتی باشه ک خوانندگان ی کلیپ یک دقیقه ای بدون استفاده از آلت موسیقی بصورت زنده اجرا کنن و نظر سنجی بشه یا چندتا داور تایید کنه
  اگ نظر سنجی بشه شاید افراد بیشتری ترغیب میشن که ب سایت شما سر بزنن و تو نظرسنجی شرکت کنن. 

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


 • تازه‌ترین خبرها