چهارشنبه, ۰۴ مرداد ۱۳۹۶
»   اخبار انار, اسلایدر, تیتر یک  »   امام جمعه انار:‌ مسئولان برای رفع مشکلات هشت‌قریه تلاش کنند
۱۷ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۵:۵۴
امام جمعه انار:‌ مسئولان برای رفع مشکلات هشت‌قریه تلاش کنند

امام جمعه انار:‌ مسئولان برای رفع مشکلات هشت‌قریه تلاش کنند

حجت الاسلام منتظری امام جمعه شهرستان انار در خطبه‌های نماز جمعه ۱۷ دی به مشکلات مردم حومه شهرستان از جمله هشت قریه اشاره کرد وگفت: مسئولین محترم شهرستان انار با بررسی ریشه دلخوری‌های این مردم به درد و دلهای آن‌ها گوش فرا دهند و در رفع مشکلات آن‌ها اقدام نمایند.

جمعی از اهالی هشت‌قریه (هشت روستای جنوب شهرستان انار) می‌گویند که این روستاها از کمبود امکانات رنج می‌برند.

امام جمعه انار در بخش دیگری از سخنان خودپیرامون راه‌های مقابله با مفاسد اجتماعی گفت: اگر شنیدار‌ها، گفتار‌ها، نشست‌ها و برخاست‌ها کنترل شود، جلوی بسیاری از فساد‌ها گرفته می‌شود.

وی با تبریک میلاد امام حسن عسکری (ع) گفت: امام حسن عسکری (ع) درآن شرایط سخت که اجازه ارتباط با شیعیان را نمی‌دادند، به وسیله نامه‌ها حقایق ووظایف حساس شیعیان را برای آن‌ها بیان می‌کرد.

امام جمعه شهرستان انار به بیان حادثه تاریخی ۱۹ دی اشاره کرد و گفت: قیام مردم انقلابی شهر خون و قیام قم از ابعاد مختلف قابل توجه و تامل است موقع‌شناسی، دشمن‌شناسی، مجاهدت و اقدام، فداکاری و بصیرت در حادثه موج می‌زند.

وی قانون کشف حجاب در زمان رضا خان پهلوی را از توطئه هابی پیر استعمار انگلستان دانست و گفت: انگلستان برای اسلام زدایی و جایگذاری ارزش‌های غربی در جامعه با رویکار آمدن رضا خان پهلوی قانون ننگین کشف حجاب را در ایران به اجرا گذاشت که با عکس العمل شدید ملت غیور ایران مواجه شد.

وی با اشاره به اینکه قبل از حکومت رضا خان بی‌حجابی و بد حجابی در کشور ایران جایگاهی نداشت گفت: اگر در گوشه و کنار کشور بد حجابی‌هایی مشاهده می‌شود اثر‌‌ همان اقدام ننگین کشف حجاب و تلاش شبانه روزی دشمن در شبکه‌های ماهواره‌ای و سایت‌های اینترنتی و فضاهای مجازی ضد انقلاب است.

وی در ادامه گفت: حجاب یک واجب شرعی مثل نماز و روزه است و جلوی بسیاری از خیانت‌ها و فروپاشی خانواده‌ها و آسیب‌های مختلف را می‌گیرد.

حجت الاسلام منتظری به مجادله‌ها و بگو مگو‌های مسئولان ارشد نظام انتقاد کرد و گفت: بسیاری از اختلافات قوا باید به طور خصوصی حل و فصل شود و رد و بدل کردن تعابیر وکنایه‌های نیش دار به غیر از تشویش اذهان عمومی و سوء‌استفاده دشمنان ایران اسلامی هیچ ثمر دیگری ندارد.

7 دیدگاه برای امام جمعه انار:‌ مسئولان برای رفع مشکلات هشت‌قریه تلاش کنند

 1. رضا
  +1

  بازم اگه امام جمعه حرف دل ما روستاییا رو بزنه،اناریا که ککشون هم نمیگزه

 2. のσcイσЯ ...ℳ.ℳ
  +1

  بدبختا ۸تا روستا نمیدونن اگ زیر نظر رفسنجان برن روزگارشون سیاهه همینجوری رفسنجان چندسال حق انار رو خورد حق۸روستا رو هم میخورند واقعا ک براتون متاسفم 

 3. شهروند
  0

  جناب امام جمعه محترم چه خوب بود شما که جلسه شورای اداری دارید واناری هم هستید. چه خوب بود توجه ای هم به ادارات انار بکید  اداره تامین اجتماعی هیچ توجه ای بکار گر نمی کند مثال در این اوضاع بیکاری همه جای دنیاه هر چاه موتوری یک موتور چی دارد ولی انار هر نفر سه الی چهار موتور رااز خود کرده وآن نفر تازه بازنشسته است واز جانبی هم مشت بچه ارباب که در انار نیستند دارند از بیمه کشاور زی استفاده می کنند  واداره بنیاد مسکن خانه بکسانی می دهد که خود ه طرف مالک زمین پانصد تاه خانه در انار وامین شهر است آیا این انصاف است

 4. ساکن هشت قریه
  +1

  سلام مااز رفسنجان خیری ندیدم دراوضاع کنونی باوجود فرمانداربسیار ضعیف رفسنجان قرار نیست معجزه شودولی این راهم یادآور می شوم که بعضی از دست اندرکاران اناری از گلشن به آن طرف را جزء انار نمی دانند .نمونه آن بعضی از ادارات می باشد

 5. خارج ازوطنم
  0

  سلام همه این مشکلات سالهای. سال به جا مانده است هم اکنون بیدار شدیم امیدواریم حق به حقداران برسد

 6. لطف آبادی
  -2

  سلام انار به هشت قریه به شکل بیگانه نگاه می کند برخورد چند مسول این را بیان کرده در صورتی نمی دانند بو دجه همین ها بوده که انار این طور شده آقای فر ماندار چرا به مشکلات مردم رسیدگی نمی کنید برخورد تامین اجتماعی و ….. و چند مسول دیگه شما را به خون شهدا وا گذار می کنیم

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


 • تازه‌ترین خبرها