یکشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، نمایندگان یونسکو به انار سفر می‌کنند در 49 دقیقه قبل منتشر شده است .
»   اخبار انار, اسلایدر, تیتر یک, ورزش  »   آغاز ثبت نام آقایان و بانوان علاقه مند در انار برای آموزش جهت شرکت در مسابقات موتورسواری و اتومبیلرانی
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۷:۵۴
آغاز ثبت نام آقایان و بانوان علاقه مند در انار برای آموزش جهت شرکت در مسابقات موتورسواری و اتومبیلرانی

آغاز ثبت نام آقایان و بانوان علاقه مند در انار برای آموزش جهت شرکت در مسابقات موتورسواری و اتومبیلرانی

بهروز بقایی رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان انار از آغاز ثبت نام آقایان و بانوان علاقه مند در انار برای آموزش جهت شرکت در مسابقات موتورسواری و اتومبیلرانی خبر داد.

علاقه مندان می توانند در این خصوص با شماره های ۰۹۱۳۱۹۳۰۶۲۱ بقایی و ۰۹۱۳۲۹۱۵۱۰۴ ریاحی تماس بگیرند.

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان انارهمچنین در مصاحبه ای با انارپرس گفت: نزدیک یک سال است که به طور حرفه ایی در رشته اتومبیلرانی گرایش اسلاموم فعالیت می کنم و در چهار مسابقه کشوری و دو مسابقه استانی حائز رتبه شدم. درحال حاضر نیز مشغول آموزش دریفت زیر نظر مربیان کشوری هستم.

وی در مورد فعالیتشان درشهرستان انار و برنامه پیش رو گفت که انشالله با کمک و همیاری مسئولین و علاقمندان, این رشته در شهرستان انار فعال می شوند. به این رشته در شهر به اجرا بگذاریم.

بقایی آماده کردن مکان مناسب جهت تمرین و برگزاری مسابقات موتور سواری واتومبیلرانی درشهرستان انار را از الویت برنامه هایش ذکر کرد و افزود:  مکانهای مختلفی را بررسی کردیم و در تصمیم گیریهای نهایی اعلام میکنیم.

وی در مورد ابراز علاقه مندی بانوان برای شرکت در این رشته گفت:  خوشبختانه درشهرستان انار پیشرفت قابل توجه بانوان ورزشکار در عرصه های مختلف چشمگیر بوده و همین امر باعث شده نگاهمان به سمت بانوان هم در این رشته سوق پیداکند و فضا برای همه اقشار مختلف باز است.

بقایی در پایان گفت: انشاءالله با شروع فعالیت در انار برنامهای خوبی داریم که باهمکاری نهادهای مختلف انشاالله کلید بخورد. از همین جا از علاقه مندان به این رشته پرهیجان برای شرکت دراین رشته دعوت می کنم. از کسانی که میخواهند باتوجه به کمبود امکانات و هزینهای مربوطه، اسپانسر شونددعوت می کنیم که برای افتخارآفرینی وسرافرازی شهرشان با همت خودشان آستین همت را بالا بزنند.

مصاحبه از: قانونی مقدم

7 دیدگاه برای آغاز ثبت نام آقایان و بانوان علاقه مند در انار برای آموزش جهت شرکت در مسابقات موتورسواری و اتومبیلرانی

 1. حسنا
  0

  عالیه حتما ثبت نام میکنم

 2. شکار
  0

  ای بقایی دست روی دلمون نظار——-پیست کراس هم راه اندازی کردیم آدرس جاده انار-رفسنجان بعداز نوشهر اول جاده خاکی تلمبه فردوسیه–با حمایت شهرداری (اقای عبدالرضایی)ماشینالات و محبت کردن برای ساخت مانع و رمپ -اداره منابع طبیعی (اقای موسی زاده)زمینی برا احداحث و اجازه دادن؛ اقای صادقیان پیشکسوت موتور کراس رفسنجان امدن برا طراحی مانع ولییییییی متاسفانه حمایت مالی برای فنس دور پیست و خیرین حمایت نکردن و پیست و رها کریم—

 3. maryam
  +1

  سلام هزینه اش چقدر واسه ثبت نام بعدش موتور یاماشین باید خودمون داشته باشیم تا یاد بگیرم

 4. مهیا
  +1

  یعنی چی جای کسی مگر آسمون باز شده یکی تو ازیش افتیدی پایین اسمتم حسنا هست؟؟؟پرحاشیه….

 5. کورش کبیر
  0

  برای اطلاعات بیشتر باشماره بالا تماس بگیرین لطفا

 6. hell boy
  0

  عاغا میشه با تریلی هم بیایم عایا؟؟؟؟

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


 • تازه‌ترین خبرها