چهارشنبه, ۰۴ مرداد ۱۳۹۶
»   اخبار انار, اسلایدر, تیتر یک, کشاورزی  »   ◀️نتیجه نظرسنجی انارپرس: ۸۳ درصد معتقدند که مسئولان در جلوگیری از افزایش بحران آب جدی نیستند
۱۵ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۲۱:۱۰
◀️نتیجه نظرسنجی انارپرس: ۸۳ درصد معتقدند که مسئولان در جلوگیری از افزایش بحران آب جدی نیستند

◀️نتیجه نظرسنجی انارپرس: ۸۳ درصد معتقدند که مسئولان در جلوگیری از افزایش بحران آب جدی نیستند

نتیجه نظرسنجی که در کانال تلگرام انارپرس برگزار شد، نشان می‌دهد که ۸۳ درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی معتقدند مسئولان در جلوگیری از افزایش بحران آب جدی نیستند.

در این نظرسنجی پرسیده شده بود که «آیا مسئولان در خصوص جلوگیری از افزایش بحران آب جدی هستند؟»

۸۱۲ نفر در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند که ۶۷۴ نفر از آن‌ها یعنی ۸۳ درصد بر این باورند که مسئولان در این خصوص جدیت ندارند و ۱۳۸ نفر یعنی ۱۷ درصد نیز معتقدند که مسئولان در این خصوص جدیت دارند.

۴۵۶۵۶

بسیاری از دشت‌های کشور از جمله دشت انار و رفسنجان جزو دشت‌های بحرانی از نظر منابع آبی هستند. دشت انار و رفسنجان جزو بحرانی‌ترین دشت‌های استان کرمان هستند.

مسئولان نیز بارها در خصوص بحران آب و لزوم چاره‌اندیشی درباره آن هشدار داده‌اند اما با این حال اکثریت قاطع شرکت‌کنندگان در نظرسنجی بر این باور هستند که مسئولان در خصوص جلوگیری از افزایش بحران آب جدی نیستند.

شاید ادامه برداشت‌های بیش از حد و غیرقانونی آب، انتقال غیرقانونی آب، برخوردهای دوگانه در خصوص چاه‌های کشاورزی و….از جمله عواملی است که مردم را به این نتیجه رسانده که حرف و عمل مسئولان متفاوت است.

شرکت‌کنندگان در نظرسنجی در بخش نظرات نیز می‌توانند بگویند که چرا معتقدند مسئولان در خصوص جلوگیری از افزایش شدت بحران آب جدی نیستند.

 

8 دیدگاه برای ◀️نتیجه نظرسنجی انارپرس: ۸۳ درصد معتقدند که مسئولان در جلوگیری از افزایش بحران آب جدی نیستند

 1. جوان ناکام مجرد
  +1

  باسلام.از کانال تلگرام نمی تونم رای بدم چون از من باز نمی کنه.آیا راه دیگری برای رای هم هست؟

 2. ناشناس
  +1

  سلام…واقعا ک مسولان در این امر کوتاهی میکنند.

 3. ناشناس
  +1

  سلام.منم موافقم ومقصر مسئولین هستن چون کوچه خودمون لوله اب ترکیده بود یه چاله شده بود پراب هرروزم بیشتر میشد زنگ زدم سازمان اب گفتن چشم الان میاییم نظارت میکنیم همین قدری شما کوچه مونو دیدید مسئولینم اومدن دیگه همسایه رفت خاک ریخت چاله رو پرش کرد.امان از پشت میز نشستن….

 4. ح_ا_ا
  0

  اون ۱۷درصدیاخودمسئولانندیاکسانی که بامسئولانند. یابستگان انهاهستندکه دنبال گرفتن مجوزهستنددرجهت چاه زدن وموضوعات آبی دیگه.

 5. کارگر
  0

  باسلام الان اعتمادی به شرکت پسته نیست
  زمان قدیم وقتی پسته شونو ببخشید باخر میبردن شرکت از اون طرف با تویوتا میامدند بیرون ولی الان چی اگه با اخرین مدل ماشین هم برند معلوم نیس اون طرفش خری باشه که سوار بشند بیایند یعنی اینجوری مال مردم رامیخورند که هیچ کس اعتماد ندارد

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


 • تازه‌ترین خبرها