پنجشنبه, ۰۴ خرداد ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، طرح پنل خورشیدی تولید برق در انار افتتاح شد در 7 ساعت قبل منتشر شده است .
»   اخبار انار, ورزش  »   گزارشی از حضور تیم پیشرو انار در مسابقات کشوری
۲۷ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۲۰:۳۶
گزارشی از حضور تیم پیشرو انار در مسابقات کشوری

گزارشی از حضور تیم پیشرو انار در مسابقات کشوری

رضا محمدنیا، سرمربی تیم پیشرو در گزارشی نوشت:

تیم فوتبال نوجوانان پیشرو برای اولین بار در شهرستان انار در مسابقات کشوری شرکت کرد و قبل از شروع مسابقات با همه مشکلات و محدودیت هایی که داشتیم، توانستیم تیم خوبی را آماده و راهی مسابقات کنیم. همه تیم های گروه ما نیز از مراکز استان ها بودند که با بهترین امکانات و بازیکنان در این بازیها حاضر شده بودند و چیزی که زیاد به چشم می آمد صغر سنی بازیکنان تیم های دیگر بود.

سه هفته قبل از شروع بازیها بر اساس نامه ای که به هیات فوتبال شهرستان انار فرستاده شده بود، قرار بود شهرستان انار میزبان دور اول مسابقات منطقه جنوب شرق کشور باشد ولی یک هفته قبل از شروع بازیها اعلام شد که شهر زاهدان میزبان بازیها خواهد بود و همین مسئله بدشانسی بزرگی برای ما بود. مهمترین مسئله زمین چمن مصنوعی زاهدان بود چون تیمهای دیگر به جز تیم آبفا بندرعباس همه در چمن مصنوعی تمرین کرده بودند ولی شهرستان انار چمن مصنوعی نداشت که لااقل یک هفته آخر بتوانیم در آن تمرین کنیم.

با همه این تفاسیر این تیم چهار ماه بدون وقفه خوب تمرین کرده بود و یک روز هم زودتر از تیمهای دیگر راهی زاهدان شد فقط برای اینکه بتوانیم با استراحت بهتر نسبت به سایر تیمها به مرحله نهایی صعود کنیم ولی در همان شب اول که به شهر زاهدان رسیدیم چهار نفر از بازیکنهای تیم دچار سرماخوردگی شدید شدند و نتوانستیم از دو نفر از این بازیکنان در بازی اول استفاده کنیم و این سرماخوردگی تا روز آخر با وجود همه تلاش هایی که داشتیم به چند بازیکن دیگر هم سرایت کرد و تاثیر زیادی بر نتایج داشت. این نکته هم باید یادآور شوم ما تیمی نبودیم که در همه پستها دو یا سه بازیکن خوب داشته باشیم.

اولین بازی را با تیم امیران کرمان داشتیم که مهاجم تیم ما در دقیقه ۲۰ بازی به خاطر سرماخوردگی دچار حالت تهوع شد و دیگر نتوانست به بازی ادامه دهد با این وجود که چند بازیکن دیگر هم به خاطر همین مسئله در اختیار نداشتیم، با این حال تیم بازی خوبی انجام داد و موقعیت های بسیار زیادی از دست دادیم که در آخر با نتیجه ۳ بر ۲ بازی را واگذار کردیم.

در بازی دوم نیز که با برق بندرعباس بود هم این مسائل ادامه داشت ولی بچه ها خیلی خوب بازی کردند و توانستیم یک بر صفر پیروز میدان شویم و به صعود امیدوار باشیم تا اینکه روز سوم با میزبان این دوره از مسابقات یعنی زاهدان بازی داشتیم که باز هم با در اختیار نداشتن چند بازیکن مقابل این تیم قرار گرفتیم. این بازی برای صعود تیم ما از مرحله اول از اهمیت زیادی برخوردار بود. وقتی بازیکنان این تیم را دیدیم فهمیدیم این تیم هیچ شباهتی به رده سنی نوجوانان نمی دهد و باید با تیم بزرگسالان مسابقه بدهیم. مشخص بود همه تیم ها دارای بازیکن صغر سنی هستند ولی نه در حد تیم زاهدان که بعضی از بازیکنان این تیم هفت، هشت سال بزرگتر از سن اعلام شده بودند و نتیجه این بازی هم به این تیم واگذار کردیم و امیدهای صعود برای ما کمرنگ شد.

در ادامه رقابت ها هم با بدشانسی هایی مثل سرماخوردگی، شکستگی دست دوتا از بازیکنان تیم، کشیدگی کشاله ران دروازه بان اول تیم و توپهایی که در یک قدمی دروازه گل نشد و سایر مسائلی که همگی دست به دست هم دادند تا بازیهای بعد هم که با فولاد یزد و آبفای بندرعباس بود شکست بخوریم.

در آخر هم تیم فولاد یزد به عنوان تیم اول و تیم منتخب نوجوانان زاهدان هم به عنوان تیم دوم به مرحله بعدی مسابقات صعود کنند.

در کل با همه بدشانسی هایی که داشتیم و این بدشانسی ها رو به پای قسمت میذاریم، خدا رو شکر می کنیم که با یک تیم سالم که اولین تجربه بازی های کشوری آنها بود وارد مسابقات شدیم و تجربه بسیار خوبی هم برای بازیکنان و هم برای کادر و خودم بدست آمد که این تجربه در سالهای آینده میتواند کمک شایانی به ما بکند.

در اینجا از مسئولین و خیرین محترم تقاضا دارم به ورزش به خصوص رشته فوتبال که علاقمندان زیادی دارد اهمیت زیادی قائل شوند، خیلی از مسائل از عهده ما خارج است و در این زمینه از دست ما کاری ساخته نیست مثل زمین چمن که واقعا کیفیت چمن برای تیمی که قرار است در بازیهای کشوری شرکت کند از اهمیت بالایی برخوردار است.

شهرستان انار دارای بازیکنان مستعد زیادی است که باید بستر مناسب برای آنها فراهم شود و با پشتیبانی مسئولین و خیرین گرانقدر بتوانند پیشرفت کنند و به سطح اول فوتبال کشور معرفی شوند. کل مجموعه تیم پیشرو هم تمام تلاششان را انجام می دهند فقط برای محقق شدن همین امر که بتوانیم در سالهای آینده چندین بازیکن از شهرستان انار هم در سطح اول فوتبال کشور داشته باشیم که انشاا… با امید به خدا حتما این امر محقق خواهد شد.

در آخر هم از همه افرادی که برای این تیم زحمت کشیدند و ما را پشتیبانی کردند تشکر می کنم و عذرخواهی می کنم که نتوانستیم جواب زحماتشان را آنگونه که شایسته بود، بدهیم. اول از آقای محمود عبدلی که حامی بزرگ این تیم بودند و همیشه این تیم را مورد حمایت خود قرار دادند و همچنین از برادر بزرگوار ایشان آقا عماد که ایشان هم به سهم خود خیلی برای این تیم زحمت کشیدند.

از مسئولین عزیزی که به ما کمک کردند اول از نماینده محترم جناب آقای حاج احمد انارکی محمدی و برادر ایشان حاج حمید انارکی محمدی که همیشه حامی و پیگیر مسائل این تیم بودند و از شهردار و فرماندار محترم و حسین صالحی که در اداره ورزش و جوانان همواره کارهای تیم ما را در اولویت قرار می دادند و همچنین و سیدمحمود موسوی رئیس هیات فوتبال تشکر می کنم. از اسپانسرهای تیم آقای حسینی مدیر هایپر مارکت صدف، آقای هادی زاده رئیس کل موسسه مالی و اعتباری ملل کرمان که در مسابقات استانی ما را حمایت کردند و آقای حسینیان مدیر دفتر آژانس هوایی کویر آسمان که در بازیهای کشوری لباسهای تیم را تامین کردند تشکر میکنم و همچنین از پدر بزرگوارم و کادر محترم تیم که همواره پشتوانه محکمی برای این تیم بودند تشکر میکنم. باز هم از این بزرگواران و همه عزیزانی که برای این تیم زحمت کشیدند عذرخواهی میکنم و قول میدهم در سال آینده جبران همه این نتایج ضعیف را خواهیم کرد.

عوامل تیم فوتبال پیشرو و بازیکنان این تیم همچنین از زحمات جناب اقای سجاد طزرجی(دکتر تغذیه) این تیم تشکر کردن که با وجود مشغله کاری که داشتند همواره در سال گذشته مخصوصا بازیهای کشوری همراه این تیم بودند.

 

19 دیدگاه برای گزارشی از حضور تیم پیشرو انار در مسابقات کشوری

 1. بچه اناری
  +8

  مسعولین ان جوری باید پیگیر باشن نیسن وگرنه من بازی های دوستانه این تیم را دیده بودم خیلی خوب بودند یعنی عالی بودند 

 2. ناشناس
  0

  انار هیچ وقط رشد نمی کنه بخاطر کسی دلیش بند منظور بالا بالا ها

 3. ناشناس
  +6

  سپاس وخسته نباشید خدمت برادر عزیز اقای محمدنیا.الحق واقعآ برای ورزش بچه های شهرمان زحمت میکشن.خداوند پشت وپناهت باشد.وجادارد از خیرین محترم هم تقاضا کنیم که به این ورزش درانارارزش قایل شوند تابتوانیم درسطح کشور مطرح شویم.وبجای ساخت اینهمه مسجد وحسینیه بفکر ورزش جوانانمان باشیم که اجر ومزدش نزد خدا کمتر نیست.

 4. بچه های انار
  +3

  بچه های تیم پیشرو من شاهد زحمت هاشون بودم که تو سرما وگرما در حال تمرین بودن ولی حقیشون نبود این کار به سرشون بیاد .
  من شاهد زحمت بچه ها ومربی و……دیدم ولی مسعولین نه وگرنه میزبانی اناربود یکم تلاش نکردن

 5. Fabio
  +4

  خسته نباشن همگی…ایشالله در سالهای آینده شاهد موفقیت این تیم باشیم

 6. ناشناس
  +2

  من بازیهای دوستانه این تیم رو قبل از رفتن بازیها دیده بودم.واقعا عالی بودن حتما همینجور که اقای محمدنیا گفتن بدشانسی اوردن 

 7. محمد
  +2

  آقای محمدنیا همین که فکر پیشرفت درزمینه فوتبالی دمت گرم ..فدای سرتون انشاالله در سالهای بعدی شاهدپیروزیتون باشیم ..

 8. کاسپاروف
  +1

  خـــــیــــــــــلـــــــے هم عــــــــــااـــــــــــے😊

 9. یاسین
  +2

  آرزوی بهترینا واسه تیم خوب پیشرو

 10. رضا
  0

  بزرگترین اشتباه تیم پیشرو وکلا تیمهای اناری اینه که موقع بازیا میرن از شهرهای دیگه بازیکن میارن و به اناریا بازی نمیدن تا موقعی که ب خود اناریا اعتماد نکنن ورزش انار همینی که هس میمونه و هیچ پیشرفتی نمیکنه

 11. موافق
  0

  جا داره از زحمات وپیگیریهای اقای صالحی در اداره تشکر کنیم خیلی وقتها خارج از وقت اداری کار تیم را انجام میداد تمام نامه نگاریها که خیلیاش وطیفه اش نبود را مینداخت بارها شیلنگها را جمع میکرد تاتیم تمری ن کند حرفهایی که بابت چمن ناروا به اون رده میشود ما بیشتر وقتها کنارش بودیم خدا خیرش بده

 12. ورزشکار
  0

  واقعا درست وبجا گفتی شما وارد زندگی او بشوید باسیلی صورت…..مثلا مسول اداره انگار نه انگار نیومده داشت میرفت فرماندار گرامی مسولین بزرگوار ی فکری بحال ورزش و جوانان بردارید باقیات صالحات براتونه عرببه دلش نسوخته خصوصا اقای خ…..که هیچ سابقه کاری نداشته شمارا لخدا و برای خدا…….

 13. salar
  0

  ایرادی نداره گواردیولا هم از لیگ اروپا حذف شد

 14. محمدصالح
  0

  با این حمایتی که مسعولین دارن هیچ وق انار به جایی نمیرسه…درسته پیشرو مقامی نگرفت ولی شایسته یه تقذیر و تشکر هس…همه این پسرا ۳ یا ۴ ماه از درس و تفریح و زندگیشون گذشتن ولی مسعواین حتی ی تشکرم ازشون نکردن…واقعا که…

 15. فرهاد
  0

  صغر سنی تیم های دیگر نه ،درستش کبر سنی تیم های دیگس،

 16. فاطمه
  0

  الهی قربون داداش مهدی خودم برم 

 17. عمو نویر
  0

  سال بعد جبران میکنیم رفقا

 18. مردان بی ادعاقهرمانان
  0

  سلام ودورودخسته نباشیدعرض میکنم خدمت مربی زحمتکش وفعال ودلسوزاین تیم.خیلی هم خوب بودبرای اولین بارعالی بود.ازحامیان این تیم خوب برادران عبدلی هم تشکرمیکنم خداقوت             هیت ورزشهای رزمی شهرستان انار

 19. ختری از جنس لبخند
  0

  موفق باشی علیرضا(:

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


 • تازه‌ترین خبرها